Tiranë, shpërthim tritoli në fasonerinë në pronësi të shtetasit italian! Dëmtohet dera e jashtme e biznesit dhe një makinë e parkuar

Një sasi tritoli ka shpërthyer mbrëmjen e sotme në një fasoneri në rrugën ‘Fadil Deliu’ në Tiranë. Mësohet se fasoneria është në pronësi të italianit Roberto Bingaido.

Si pasojë e shpërthimit është dëmtuar dera e jashtme e hekurit, janë thyer disa xhama si dhe është dëmtuar një automjet që ndodhej i parkuar para biznesit.

Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave dhe kapjen e autorit që ka vendosur lëndën plasëse.

B.V/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Tarasi: 25/05/2023 23:11

    Doni ti perzeni edhe kto qe i japin nje çap buk ca fukareshave.Hallall.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i zyrtares së Shëndetësisë, a po e lufton SPAK korrupsionin?×

Lajmi i fundit

Futbollisti shqiptar e feston titullin kampion në Seria A me flamurin e Kosovës

Futbollisti shqiptar e feston titullin kampion në Seria A me flamurin e Kosovës