Tiranë/ Goditi kunatin me thikë duke e lënë të plagosur, në kërkim 27 vjeçari

Foto ilustruese

Vijon puna e policisë së Tiranës për arrestimin personit me inicialet P.A, 27 vjeç, pasi gjatë një konflikti në banesë, ka goditur me thikë, kunatin e tij D.Z i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Konflikti mes 2 personave ndodhi në zonën e Laprakës në rrugën “Vangjel Noti”, në kryeqytet.

Njoftimi i plot i Policisë:

Më datë 18.02.2021 u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë dhe punohet për kapjen e shtetasit P. A., 27 vjeç, pasi në Laprakë, në rrugën “Vangjel Noti”, gjatë një konflikti në banesë, ka goditur me thikë në trup, kunatin e tij, shtetasin D. Z., i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Beteja për FSHF-në, a duhet të vijojë Armand Duka të drejtojë futbollin në vend?×

Lajmi i fundit

John

Një javë pas zotimit ndaj agresionit rus në Ukrainë, Ministria e Jashtme kanadeze preket nga sulmi kibernetik