Vodhën një laptop dhe dy valixhe me pajisje mjekësore, në pranga dy të rinjtë në Tiranë 

Vodhën një laptop dhe dy valixhe me pajisje mjekësore, në pranga dy të rinjtë në Tiranë 

Foto ilustruese


TIRANË- Dy të rinj kanë rënë në pranga pasi u kapën duke vjedhur një laptop dhe dy valixhe me pajisje mjekësore në një automjet. 
Dy 35-vjeçarët, të dy banues në Tiranë u kapën për një vjedhje në rrugën e Dibrës në Tiranë, ku morën një laptop dhe dy valixhe me pajisje mjekësore, në një automjet. 

Arrestohen  E. K., 35 vjeç, dhe R. T., 35 vjeç, të dy banues në Tiranë, për veprat penale "Vjedhja", dhe "Shkatërrimi i pronës", kryer në bashkëpunim. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A merr fund kriza në PD me zgjedhjen e kryetarit të ri më 29 korrik?×

Lajmi i fundit

Kronikë e një ëndrre vere e halle të tjera!

Kronikë e një ëndrre vere e halle të tjera!