Tolgahan Saysiman, aktori i njohur turk promovon turizmin shqiptar/FOTO

Tolgahan Saysiman, aktori i njohur turk promovon turizmin shqiptar/FOTO

Almeda Abazi dhe Tolgahan Saysiman

Tolgahan Saysiman aktori i njohur turk i martuar me modelen shqiptare Almeda Ambazi, përmes postimeve në Instagram ka promovuar turizmin shqiptar.

Tolgahan është bërë i njohur në Shqipëri përmes roleve në telenovelat turke, por më tepër dashuria ndaj tij është shtuar kur u martua me bukuroshen Almeda Abazi.

Pas projekteve të tij në Shqipëri, aktori turk ka pasur mundësi të vizitojë disa prej vendeve turistike shqiptare, ku ka mbetur i impresionuar me rivierën shqiptare.

Përmes instaStory ai ka postuar qytetin e Durrësit, një pamje mahnitëse e tij  gjatë perëndimit të diellit.


(Postimi i Tolgahan Saysiman në InstaStory)

Një tjetër fotografi që ka postuar është ajo me bashkëshorten në sheshin “Skëndërbej” pas “Pemës së dashurisë”, që u bë e mundur të mbillej prej tyre në kuadër të nismës së mbjelljes së pemëvë që ndërmori kryebashkiaku Erion Veliaj.


(Postimi i Tolgahan Saysiman në Instagram)

1/2
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që SHBA e jo më BE të ndërmjetësojë dialogun Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Itali/ Shqiptarja ekzekutohet me plumb në kokë, në kërkim ish bashkëshorti! Videot e para nga vendi i krimit

Itali/ Shqiptarja ekzekutohet me plumb në kokë, në kërkim ish bashkëshorti! Videot e para nga vendi i krimit