FOTO/ Trafik armësh nga Kosova drejt Shqipërisë, këta janë të rinjtë që u arrestuan në Tiranë

FOTO/ Trafik armësh nga Kosova drejt Shqipërisë, këta janë të rinjtë që u arrestuan në Tiranë

1716539077_blerimkrasniqiedonisthaimuhamedkrasniqi.jpg

Foto: Blerim Krasniqi, Muhamed Krasniqi dhe Edonis Thaçi

Report Tv siguron fotot e tre të arrestuarve në Tiranë si pjesë e grupit që trafikonte armë nga Kosova drejt Shqipërisë. Në foto janë Blerim Krasniqi, Muhamed Krasniqi, Edonis Thaçi.


Lajmi kryesor:

Goditet grupi kriminal i trafikut të armëve nga Kosova në Tiranë, sekuestrohen 10 pistoleta! 7 muaj përgjime, 4 të rinj në pranga (EMRAT)


B.K/Xh.K/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Balla kërkon donacione për të luftuar krimin, ambasadori i BE-së, Gonzato: Duhet Ju mbështesim por duhet transparencë

Balla kërkon donacione për të luftuar krimin, ambasadori i BE-së, Gonzato: Duhet Ju mbështesim por duhet transparencë