Trafik i rënduar në Tiranë nga reshjet e shiut (VIDEO)

Si pasojë e reshjeve të dendura të shiut gjatë natës dhe mëngjesin e sotëm probleme me qarkullimin ka pasur edhe në Tiranë, pasi është krijuar trafik. Por situata është qetësuar, pasi reshjet nuk kanë qenë intensive.


Lajmi kryesor:

Shiu pushton Shqipërinë, uji vërshon mbi rrugë, shembet ura në Delvinë, pezullohet lundrimi në Vlorë (VD-Situata)


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Frika nga varianti Delta, a është momenti i vaksinimit me detyrim për kategori të caktuara të popullatës ?×

Lajmi i fundit

John

‘Urime më të mirës së botës’, Meta përshëndet fitoren e Distria Krasniqit në Tokio