POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Tragjedi në familjen shqiptare/ Burri vret gruan, nusen e djalit e më pas veten në sy të foshnjes 2-vjeç

Një ngjarje e rendë ka ndodhur ditën e sotme në lagjen Dardania në Prishtinë ku raportohet se një person ka vrarë, gruan, nusen e djalit dhe më pas veten.

Mësohet se në kohën kur ka ndodhur vrasja ka qenë prezente edhe një foshnje 2-vjeçare.


Siç raporton gazeta Express burri që kreu krimin nuk ishte një emër i panjohur për drejtësinë pasi edhe një vit më parë kishte tentuar të vriste gruan. Policia e kishte lënë të lirë pasi ai kishte shfaqur probleme mendore dhe i kishte konfiskuar armën e krimit.

Por ditën e sotme ai kishte blerë një armë tjetër, dhe e ka përdorur atë për të kryer vrasjen e trefishtë.

m.v./Shqiptarja.com
Komento