Aksident në Rrugën e Kombit, humb jetën drejtuesi i makinës

MIRDITË - Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën e Kombit, në segmentin Milot-Rrëshen, ku për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i makinës.

Policia njofton se në afërsi të një karburanti, në aksin rrugor Milot-Rrëshen, mjeti me drejtues E.H., është përplasur me mjetin tip "BMË" me drejtuesin Armand Xhaferrin, 33 vjeç.

Nga aksidenti ka humbur jetën 33-vjeçari, drejtuesi i mjetit tip BMË. Grupi hetimor në vendngjarje punon për sqarimin e plotë të shkakut. Për shkak të aksidentit është bllokuar lëvizja përgjatë Rrugës së Kombit, duke bërë që lëvizja e mjeteve të devijojë nga rruga e vjetër deri në lirimin e saj.

M.Q./b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A është i drejtë vendimi për të shtyrë Komisionin Hetimor për ‘McGonigal’?×

Lajmi i fundit

'Laçi dhe Erzeni për titull', Mirel Josa pas fitores: Kampionatin s'e vendos ndeshja me Tiranën

'Laçi dhe Erzeni për titull', Mirel Josa pas fitores: Kampionatin s'e vendos ndeshja me Tiranën