Turistët e huaj vijnë në Shqipëri për South Outdoor Festival, Rama: Copëza momentesh nga Borshi

Turistët e huaj vijnë në Shqipëri për South Outdoor Festival, Rama: Copëza momentesh nga Borshi

South Outdoor Festival

Kryeministri Edi Rama ka ndarë disa foto nga turistët e huaj që janë bërë pjesë e South Outdoor Festival. Ky festival, mbledh të rinj dhe entuziastë të muzikës në orët e vona duke bërë që interesi të jetë i lartë.

“Mirëmëngjesi dhe me këto copëza momentesh që ofron Borshi, ku turistë shqiptarë e të huaj janë bërë pjesë e South Outdoor Festival, ju uroj të diel të mbarë.”- shkroi Rama.

Ky festival do të zhvillohet përgjatë 4 netëve me radhë në Borsh.

South Outdoor festival vjen kështu për të gjashtin vit radhazi në Borsh, edhe është promotor i zhvillimit të turizmit në jug të vendit.

G.MO//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Biden vaksinohet kundër Covid-19

Biden vaksinohet kundër Covid-19