E akuzoi për vjedhje, Niko Komani i kthen përgjigje stilistit brazilian për veshjen e Ronela Hajatit

E akuzoi për vjedhje, Niko Komani i kthen përgjigje stilistit brazilian për veshjen e Ronela Hajatit

Ronela Hajati

Ronela Hajati ka tërhequr vëmendjen e publikut jo vetëm me performancën e saj në skenën e "Eurovizionit", por edhe me veshjen që zgjodhi në tapetin e kuq në Torino.

Fustani me motive e ngjyra dhe kapelja e rëndë, kanë sjellë reagimin e një stilisti brazilian Pedro Leopoldom, i cili pretendon se Niko Komani, stilisti i Ronelës i ka vjedhur idenë.

Përmes një Instastory ai ka akuzuar Nikon, se e ka marrë veshjen pa i kërkuar leje dhe pa i dhënë meritat.

Lidhur me këtë ka pasur menjëherë një reagim nga sitilisti shqiptar, i cili tha se ka komunikuar me Pedron, por pa dhënë detaje të mëtejshme.

 “Gjithçka ndodh për një arsye! Ekipi ynë është në komunikim me Pedro Leoplodom dhe gjithçka është nën kontroll! Faleminderit”, shkruan stilisti i njohur në postimin e tij.

A mendoni dhe ju se ngjajnë?

1/2
J.GJ./M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Këshilli Bashkiak miraton projektin e ri “Ecole 24”: Kurse falas në teknologji për të rinjtë

Këshilli Bashkiak miraton projektin e ri “Ecole 24”: Kurse falas në teknologji për të rinjtë