U arrestua së bashku me burrin e saj, zbardhet emri i autorit të dyshuar të vrasjes së Liridona Murselit

U arrestua së bashku me burrin e saj, zbardhet emri i autorit të dyshuar të vrasjes së Liridona Murselit

1701303942_liridonamurseli.png

Foto: Naim Murseli dhe bashkëshortja, Liridona

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Kosovë mbrëmjen e 29 nëntorit ku u ekzekutua Liridona Murseli në prani të bashkëshortit dhe 2 fëmijëve të saj.

Sipas mediave të Kosovës, vrasësi dyshohet të jetë Granit Plava. Ky i fundit është arrestuar së bashku me Naim Murselin, bashkëshortin e viktimës, i cili po ashtu dyshohet të jetë bashkëpunëtor në krim.

Naim Murseli dhe Granit Plava janë bashkëfshatarë me njëri-tjetrin.


Lajmi kryesor:

Kosovë/ Ish këshilltari i Pacollit arrestohet për vrasjen e gruas, pranon se porositi krimin! Në pranga dhe nipi i tij e ekzekutori: Më premtoi 30 mijë euro


B.V/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Fëmijët vrasin babain në Durrës, a është në krizë familja shqiptare?×

Lajmi i fundit

Futi në panik klubin e Interit, si mbrojtësi ‘u zhduk’ sapo u martua

Futi në panik klubin e Interit, si mbrojtësi ‘u zhduk’ sapo u martua