U bë i gjallë! Ledri Vula ‘rikthehet’ në Instagram, në një kohë kur të gjithë po aludojnë për një ‘krizë’ mes tij dhe Sarës

U bë i gjallë! Ledri Vula ‘rikthehet’ në Instagram, në një kohë kur të gjithë po aludojnë për një ‘krizë’ mes tij dhe Sarës

Sara dhe Ledri

Ditët e fundit është përfolur për një ndarje të mundshme mes Sara Hoxhës dhe Ledri Vulës, ndërsa ky i fundit është bërë i gjallë pas shumë kohësh qetësie dhe heshtje në instagram.

Reperi i njohur Ledri Vula, ka njoftuar ndjekësit për anulim të koncertit të tij në Oslo.

Ai në postimin e tij nuk dha arsye se pse nuk do mbaj koncert.

“Fansa të Norvegjisë dhe Skandinavisë, ju njoftoj se koncerti i Oslos nuk do të mbahet. Shumë dashuri për ju, do shihemi prapë”, ka shkruar reperi.

Reperi i njohur duket se ka zgjedhur të qëndrojë larg vëmendjes publike këto kohë. Madje edhe postimet e tij në rrjetet sociale kanë qenë të pakta dhe e gjithë kjo ka nxitur dyshimet për një krizë në marrëdhënien me partneren e tij Sara Hoxha.

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi miraton ndërtime strategjike në zonat e mbrojtura, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Vlorë/ Pjesë e një grupi kriminal që trafikonte drogë, pranga 27-vjeçarit në kërkim nga Italia

Vlorë/ Pjesë e një grupi kriminal që trafikonte drogë, pranga 27-vjeçarit në kërkim nga Italia