U fut për t'u larë në det, mbytet i moshuari në Vlorë

U fut për t'u larë në det, mbytet i moshuari në Vlorë

Foto ilustruese

Një 75-vjeçar është mbytur në Vlorë paraditen e sotme. Sipas policisë rreth orës 09:45 në lagjen "1 Maji" në Plazhin e Vjetër 75-vjeçari me inicialet A.D. është mbytur, teksa ishte futur për t'u larë.

Ai kishte shkuar vetë në plazh dhe disa minuta pasi ka hyrë në ujë ka ndërruar jetë. Trupi është dërguar në morg. Këtë sezon turistik disa pushues janë mbytur në bregdetin shqiptar. 75-vjeçari është viktima e dytë në Vlorë.

Ndërkohë që deri tani 3 pushues nga Kosova janë mbytur në plazhet shqiptare.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Miri: 19/07/2020 23:57

  O hasan o moter derr cfare ke me plakun

  Përgjigju
 • Hasan Pordha: 19/07/2020 11:53

  O plak matuf kujtove se ishe i ri

  Përgjigju
  • Nuci: 19/07/2020 19:46

   Ca ka per te ofenduar ketu o letyre. Mund te ishte babai dhe gjyshi i cdo njerit. Ngushellime familjes.

  • xXx: 19/07/2020 17:02

   Nuk ka të thotë për të ri apo për të moshuar infarkt mund të pësosh dhe në moshën tënde...

 • Sondazhi i ditës:

  Primaret e Berishës, a mendoni se do të jetë një proces i ndershëm?×

Lajmi i fundit

Përmbytje në Itali, mot i keq ‘pushton’ Siçilinë! Prezencë uji në disa shtëpi dhe dyqane në Messina! Makina bie në humnerë

Përmbytje në Itali, mot i keq ‘pushton’ Siçilinë! Prezencë uji në disa shtëpi dhe dyqane në Messina! Makina bie në humnerë