U godit 6 herë me thikë, 52 vjeçari në Vlorë në gjendje të rëndë! I riu që e sulmoi kishte konsumuar alkool

U godit 6 herë me thikë, 52 vjeçari në Vlorë në gjendje të rëndë! I riu që e sulmoi kishte konsumuar alkool

1677266985_Screenshot2.jpg

52 vjeçari, Genci Serjani i cili u plagos me thikë nga i riu, Armando Mustafa, ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin e Vlorës. Mësohet se gjendja e 52 vjeçarit është përkeqësuar pasi ka marrë 6 goditje me thikë në trup.

Mësohet se shkak për plagosjen e tij, ka qenë një grindje e momentit me Mustafën i cili sipas policisë, kishte konsumuar edhe alkool.


Lajmi kryesor:

Goditi 6 herë me thikë 52 vjeçarin në Vlorë, i riu arrestohet nga policia pas një ore ndjekje! I plagosuri në gjendje të rëndë në spital (EMRI)


B.V/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Kamala Harris: Virtytet dhe dobësitë e zv.presidentes që partia nuk e do

Kamala Harris: Virtytet dhe dobësitë e zv.presidentes që partia nuk e do