Goditi 6 herë me thikë 52 vjeçarin në Vlorë, i riu arrestohet nga policia pas një ore ndjekje! I plagosuri në gjendje të rëndë në spital (EMRI)

Një 33 vjeçar është arrestuar nga policia e Vlorës pasi plagosi me thikë 52 vjeçarin Genci Serjani Në pranga ka rënë i riu i identifikuar si Armando Mustafa.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në lagjen ‘Partizani’ të Vlorës, ku pas një konflikti mes tyre, Armando Mustafa plagosi me thikë Genci Serjanin i cili aktualisht ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin rajonal. Mësohet se ka marrë 6 goditje nga i riu i cili në momentin e sherrit ka qenë nën ndikimin e alkoolit. 

Autori i plagosjes u arrestua pas një ore ndjekjeje nga efektivët e policisë. Mësohet se sherri kishte ndodhur për shkak të një konflikti të çastit.

 

Rendit zhvillimet sipas orarit:
Ora 20:28
U godit 6 herë me thikë, 52 vjeçari në Vlorë në gjendje të rëndë! I riu që e sulmoi kishte konsumuar alkool

1677266985_Screenshot2.jpg

52 vjeçari, Genci Serjani i cili u plagos me thikë nga i riu, Armando Mustafa, ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin e Vlorës. Mësohet se gjendja e 52 vjeçarit është përkeqësuar pasi ka marrë 6 goditje me thikë në trup.

Mësohet se shkak për plagosjen e tij, ka qenë një grindje e momentit me Mustafën i cili sipas policisë, kishte konsumuar edhe alkool.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Skxksjajs: 25/02/2023 01:38

    Rac e zez evgjiter

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

E rëndë/ Mbytet varka me emigrantë afganë në detin Jon! 65 të zhdukur, 1 viktimë dhe 11 të mbijetuar

E rëndë/ Mbytet varka me emigrantë afganë në detin Jon! 65 të zhdukur, 1 viktimë dhe 11 të mbijetuar