U godit nga mbrapa, dalin pamjet nga makina e shkatërruar krejtësisht në Durrës ku humbi jetën pasagjerja

Report Tv ka siguruar pamjet nga aksidenti i rëndë që ndodhi mëngjesin e sotëm në Durrës, ku humbi jetën një pasagjere. Siç shihet edhe nga fotot makina është goditur fuqishëm nga pas duke e shkatërruar, kur për pasojë ka lënë të vdekur një qytetare.

 

 


Lajmi kryesor:

21-vjeçari godet nga mbrapa makinën në Durrës, ndërron jetë pasagjerja! Shoqërohen në polici dy drejtuesit e mjeteve


M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nisja e vitit të ri shkollor të hënën, a jeni dakord me mësimin me turne dhe orët e shkurtuara për nxënësit?×

Lajmi i fundit

John

Tensionet në veri të Kosovës, banori serb: Kurti e Vuçiç të na lënë të jetojmë të qetë, shqiptarët janë shokët e mi