U grabit dhe u hodh nga makina në rrugë teksa prostituonte! 27-vjeçarja shqiptare në koma

U grabit dhe u hodh nga makina në rrugë teksa prostituonte! 27-vjeçarja shqiptare në koma

Foto Ilustruese

Itali- Një 27- vjeçare shqiptare është gjendur në spital në koma nga plagët e marra në kokë si pasojë e hedhjes nga makina gjatë lëvizjes. Ngjarja ka ndodhur në Torino ku sipas mediave italiane shqiptarja prostituonte. Autoritetet janë vënë në lëvizje për kapjen e autorit ndërkohë bëhet me dije se 27- vjeçaren e kanë grabitur më pas e kanë hedhur nga makina pas disa metrash. Policia është informuar nga një dëshmitar, shofer i zonës, i cili ka përshkruar një makinë gri. Edhe vet vajza përpara se shtrohej në spital ka dhënë disa detaje mbi autorin.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Baza ajrore e NATO-s në Kuçovë, a forcohet pozita e Shqipërisë në rajon?×

Lajmi i fundit

Roland Qafoku: Opozita në duart e Ilir Metës

Roland Qafoku: Opozita në duart e Ilir Metës