POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

“U kënaqa me gjoksin e saj”, reperi i njohur puth dhe fërkon fansen minorene (Video)

Drake në koncert teksa puth fansen

Nuk janë të pakta rastet kur një fanse është ngjitur në skenën ku po jep koncert idhulli i saj. Të njëjtën gjë ka bërë ehde një vazjë, teksa kishte shkuar në koncert për të dëgjuar këngëtarin e saj të preferuar, Drake.

Drake duke puthur fansen minorene

Ajo u ngjit në skenë, ku u përball me fërkimet dhe puthjet e reperit, dhe kjo video po bën xhiron e rrjetit kohët e fundit, pavarsisht se është xhiruar para disa vitesh. Shumë ndjekës dhe fansa të tjerë kanë shpërthyer në ofendime ndaj këngëtarit duke e quajtur edhe një ‘copë m*ti’.

Drake dëgjohet teksa e pyet vajzën për moshën, dhe në momentin që ajo i thotë që është 17-vjeç, reperi vazhdon: Ua nuk dukesh, nuk dua të shkoj në burg! Nuk e di nëse duhet të ndihem keq, por u argëtova, sidomos në momentin kur gjoksi yt preku timin.

Reagimet e fansave

fl.mi./al.sp.
Komento