EMRAT/ U konfliktuan me grushta, detaje nga vrasja e 31 vjeçarit nga Kukësi dhe plagosja e shokut të tij! Pronari i lokalit në Prizren i qëlloi me armë zjarri

EMRAT/ U konfliktuan me grushta, detaje nga vrasja e 31 vjeçarit nga Kukësi dhe plagosja e shokut të tij! Pronari i lokalit në Prizren i qëlloi me armë zjarri

Lokali ku ndodhi ngjarja

1672730312_cobrae1453972277930780x439.png

Visart Cengu është 31 vjeçari që ka ndërruar jetë rrugës për spitalin e Kukësit. Rufgen Shehu i plagosur jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesi i mjetit Arben Basha  dhe Rufgen Shehu kanë deklaruar në Morinë të Policia Kufitare dhe më pas te grupi hetimor i Dvp Kukës që u ngrit për këtë rast se dyshojnë se i ka qëlluar pronari i lokalit të nates " Kobra"  në Prizren  në momentin që këta po largoheshin me automjet.

Konflikti ishte i castit, fizik në lokal dhe jo me armë. Dyshohet se pronari i lokalit, Dibran Hoxhaj i njohur ndryshe me pseudonimin Kobra, ka qëelluar me armë zjarri drejt tre personave duke plagosur me armë zjarri njërin prej tyre dhe duke lënë të vdekur Visart Cengu.


Lajmi kryesor:

Sherr me grushte për faturën 400 euro në një lokal nate në Prizren, pronari qëllon me armë 3 të rinjtë nga Kukësi! Vdes 31-vjeçari, plagoset shoku


B.V//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Beleri mbërrin në Athinë: Aventurës sime po i vjen fundi, jam i pafajshëm! Himariotët kanë 'nënën' Greqi që i mbron

Beleri mbërrin në Athinë: Aventurës sime po i vjen fundi, jam i pafajshëm! Himariotët kanë 'nënën' Greqi që i mbron