'U largove shpejt koleg', Marjana Kondi e pikëlluar për vdekjen e Koço Devoles

'U largove shpejt koleg', Marjana Kondi e pikëlluar për vdekjen e Koço Devoles

Marjana Kondi dhe Koco Devole

Aktorja e njohur Marjana Kondi e prekur ka reaguar pas ndarjes nga jeta të kolegut të saj, Koço Devole. Ajo shkruan se ai u largua nga kjo botë shumë shpejt.

"U largove koleg u largove shpejt! Mbas teje aty dhe ne te vendi pa gënjeshtra! Lamtumirë", shkruan ajo.


Lajmi kryesor:

Prej 1 jave në intubim pasi u infektua me Covid, sëmundja e rëndë i merr jetën ikonës së humorit shqiptar Koço Devole! Rama: U prehsh në paqe


  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Trajneri i Holandës neverit tifozët, Koeman kruan hundën dhe më pas lëpin gishtat (VIDEO)

Euro 2024/ Trajneri i Holandës neverit tifozët, Koeman kruan hundën dhe më pas lëpin gishtat (VIDEO)