U mor peng nga bashkatdhetarët dhe kërkuan 400 mijë paund për ta liruar, Report Tv mëson kush është 30-vjeçari

U mor peng nga bashkatdhetarët dhe kërkuan 400 mijë paund për ta liruar, Report Tv mëson kush është 30-vjeçari

Detaje të reja kanë dalë nga marrja peng e 30-vjeçarit. Report Tv mëson se Nertil Buzi është shqiptari që është marrë peng në Britani të Madhe dhe më pas u arrit të lirohej nga ana e autoriteteve britanike. Ka qenë i vëllai që ka denoncuar në Shqipëri se i vëllai ishte marrë peng dhe për të kërkohej shumë e madhe për t’u liruar.


Lajmi kryesor:

Kush janë shqiptarët e arrestuar në Angli, morën peng fierakun pas sherrit për ‘shtëpitë e barit’ dhe kërkonin 400 mijë paund


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria mbetet me një Gjykatë Apeli në Tiranë, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Meta i bashkohet protestës së Berishës: Të gjithë bashkë që të shporrim këtë regjim monist! S’jam takuar me McGonigal, drejtësia të bëjë hetim të plotë

Meta i bashkohet protestës së Berishës: Të gjithë bashkë që të shporrim këtë regjim monist! S’jam takuar me McGonigal, drejtësia të bëjë hetim të plotë