U përplasën nga 39-vjeçari me G-Class në mes të Tiranës, Arjan Konomi drejtor në Ministrinë e Arsimit, bashkëshorta e tij mjeke

U përplasën nga 39-vjeçari me G-Class në mes të Tiranës, Arjan Konomi drejtor në Ministrinë e Arsimit, bashkëshorta e tij mjeke

1652097274_jghjsdjd.jpg

Arjan Konomi, i cili u përplas nga 39-vjeçari Ajas Sulejmani një ditë më parë, teksa po kalonte me bashkëshorten dhe foshnjën e tyre 3 muajshe, në vijat e bardha është drejtor në departament e Sportit në Ministrinë e Arsimit. Ndërsa Vilma Konomi, bashkëshortja e tij është mjeke pediatre në Kombinat.


Lajmi kryesor:

I droguar me vajzën e vogël në makinë, veprimet e Sulejmanit pas aksidentit: Mori të bijën dhe u fut mes rrugicave, një i afërm i çoi në spital! Gjobitet me 105 mijë lekë, i hiqet patenta për 2 vite


M.Q./B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Intervista/ Elira Abeshi nga Raiffeisen Bank: Rëndësia e financimit të SME-ve, kreditimi i sektorit Agri dhe risitë digjitale

Intervista/ Elira Abeshi nga Raiffeisen Bank: Rëndësia e financimit të SME-ve, kreditimi i sektorit Agri dhe risitë digjitale