POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

U nda nga bashkëshorti, gjendet e vdekur në shtëpinë e saj prezantuesja e njohur televizive

Modelja Annalise Braakensiek

Aktorja dhe prezantuesja e njohur është gjetur e vdekur në apartamentin e saj në Sidney. Bëhet fjalë për 45-veçaren Annalise Braakensiek, e cila u bë e famshme që prej moshës 16-vjeçare, duke u paraqitur në kopertinat e revistave.

Aktorja australiane raportohet se po kalonte një periudhë të vështirë në jetën e saj pas divorcit nga bashkëshorti në vitin 2018. “The Guardian” shkruan se ekzaminimi i plotë për të përcaktuar arsyet e vdekjes së modeles nuk është kryer ende.

Annalise ka marrë gjithashtu pjesë edhe në tv-shoë të famshëm e ndërsa vitet e fundit u përfshi në punë vullnetare në organizata për parandalimin e vetëvrasjeve.

Annalise Braakensiek

fl.mi.
Komento