U nda nga Romain Gavras, Dua Lipa lidhet me aktorin e famshëm

U nda nga Romain Gavras, Dua Lipa lidhet me aktorin e famshëm

Dua Lipa dhe i dashuri i ri Callum Turner

Dua Lipa thuhet se ka nisur një lidhje me aktorin britanik Callum Turner. Këngëtarja dhe aktori u panë në momente intime në LA për premierën e shfaqjes së tij "Masters of The Air" të mërkurën mbrëma, duke ndezur spekulime se ata kanë nisur një romancë.

'Page Six' raporton se gjërat mes tyre janë goxha të nxehta.

"Është diçka e re, por ata janë të marrosur pas njëri-tjetrit", ka thënë një burim i brendshëm.

Edhe pse janë në ditët e para, gjërat janë aq serioze sa Dua të merrte pjesë në eventin e tij, raportojnë mediat e huaja.

Ajo ishte në premierë për ta mbështetur atë”, tha burimi.

Turner po luan gjithashtu në serialin e fundit të George Clooney, "The Boys in the Boat". Më parë ai u shfaq në dy pjesë të serialit “Fantastic Beasts”.

Ai ka qenë në lidhje me Vanessa Kirby, e cila luajti Princeshën Margaret në "The Crown" nga 2016 deri në 2017.

Në kohën e ndarjes së tyre, burimet thanë se Vanessa dhe Callum ishin të fokusuar te karriera.

Ndërkohë, Lipa ka qenë në lidhje me vëllain e Gigi dhe Bella Hadid, Anwar, nga viti 2019 deri në vitin 2021. Dhe së fundmi me regjisorin Romain Gavras për disa muaj.

S.S/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Pas sulmit me 300 dronë e raketa Irani vijon kërcënimet drejt Izraelit, kërcënon dhe SHBA! Ja çfarë dimë deri tani

Pas sulmit me 300 dronë e raketa Irani vijon kërcënimet drejt Izraelit, kërcënon dhe SHBA! Ja çfarë dimë deri tani