U përplas nga makina luksoze, identifikohet çifti (EMRAT)

U përplas nga makina luksoze, identifikohet çifti (EMRAT)

1652013227_aksidentnetirane5.jpg

Identifikohet çifti që u përplas me foshnëjn tre muajsh nga makina lukosoze në rrugën e Kavajës në Tiranë. Vilma dhe Arjan Konomi janë çifti. 


Lajmi kryesor:

Tiranë/ Po kalonin vizat e bardha, 39-vjeçari i droguar me ‘G-Class’ futet me të kuqe, përplas çiftin me foshnjën në karrocë! Arrestohet shoferi në një spital privat! VIDEO e aksidentit të rëndë


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të marrë fund kaosi në kuvend?×

Lajmi i fundit

Rama në Kongresin e PS: Sot shpalosëm prioritetet tona të zhvillimit! Morëm në kurriz një vend të varfër! Luftuam me mijëra plagë të trashëguara

Rama në Kongresin e PS: Sot shpalosëm prioritetet tona të zhvillimit! Morëm në kurriz një vend të varfër! Luftuam me mijëra plagë të trashëguara