U përplasën nga Ajas Sulejmani kur po kalonin vijat e bardha me foshnjën 3 muajshe, çifti ende në gjendje të rëndë shëndetësore

U përplasën nga Ajas Sulejmani kur po kalonin vijat e bardha me foshnjën 3 muajshe, çifti ende në gjendje të rëndë shëndetësore

1652018167_ajasai.jpg

Report Tv mëson se çifti Arian dhe Vilma Konomi, të cilët u përplasën nga Ajas Sulejmani tek Rruga e Kavajës janë ende në gjendje të rëndë shëndetësore me prognozë të rezervuar. Ndërsa foshnja 3 muajshe që ishte në karrocë kur u përplas nga automjeti tip "G Class" në vijat e bardha, është jashtë rrezikut për jetën.

 


Lajmi kryesor:

I droguar me vajzën e vogël në makinë, veprimet e Sulejmanit pas aksidentit: Mori të bijën dhe u fut mes rrugicave, një i afërm i çoi në spital! Gjobitet me 105 mijë lekë, i hiqet patenta për 2 vite


  • Sondazhi i ditës:

    FSHF rinovon kontratën me trajnerin e Kombëtares Sylvinho, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Tiranë, kanosi dhe i kërkoi 200 mijë € ish-deputetit Vladimir Kosta, arrestohet 24 vjeçari

Tiranë, kanosi dhe i kërkoi 200 mijë € ish-deputetit Vladimir Kosta, arrestohet 24 vjeçari