U përplasën nga gomonia teksa ishin në shezlong në Jalë, përkeqësohet gjendja e dy pushuesve, nisen drejt traumës

U përplasën nga gomonia teksa ishin në shezlong në Jalë, përkeqësohet gjendja e dy pushuesve, nisen drejt traumës

1657965992_gomone.jpg

Dy pushuesit të cilët u përplasën nga gomonia teksa po merrnin rreze ne shezlong në Jalë janë nisur drejt spitalit të Traumës.


Lajmi kryesor:

Report Tv sjell VIDEON, momenti kur gomonia humb kontrollin dhe merr përpara 2 pushuesit në shezlong në Jalë! Arrestohet drejtuesi


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Hetime për korrupsion dhe pastrim parash për Gërdecin, do bëhet drejtësi?×

Lajmi i fundit

Kiara i flet Keisit për Luizin: Eshtë shumë i dashur, ka nxjerrë një  version të mirë timin

Kiara i flet Keisit për Luizin: Eshtë shumë i dashur, ka nxjerrë një version të mirë timin