U plagos me armë zjarri dhe thikë, Johan Muçllari niset për mjekim drejt Tiranës

U plagos me armë zjarri dhe thikë, Johan Muçllari niset për mjekim drejt Tiranës

1650898601_27382076613476540456484237967675322213267157n.jpg

Niset drejt Tiranës 22 vjecari Joan Muçllari, që mbeti i plagosur mbasditen e sotme në Pogradec. Sipas informacioneve Joan Mucllari përveç plagosjes në këmbë ka marrë edhe një plagë tjetër që dyshohet me armë të ftohtë.


Lajmi kryesor:

Atentat për herë të tretë djalit të pronarit të hotel ‘Volorekës’, në kërkim i biri i ‘të fortit’ të Pogradecit së bashkë me mikun e tij! Historiku i konfliktit disavjeçar


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Nga balta e Superligës te Napoli, Rrahmani pranë titullit në Serie A: I lumtur që nuk pësojmë

Nga balta e Superligës te Napoli, Rrahmani pranë titullit në Serie A: I lumtur që nuk pësojmë