U plagos me thikë pas sherrit për pronën, humb jetën në spital 60-vjeçari në Gjirokastër

60-vjeçari Ilir Ruca, i cili u plagos me thikë ditën e sotme në Gjirokastër pas një sherri të çastit, nuk ka mundur t'i mbijetonte plagëve, ndërsa ndërroi jetë në spital.


Lajmi kryesor:

U plagos me thikë pas sherrit për pronën, humb jetën në spital 60-vjeçari në Gjirokastër! Autori në polici: Më ofendoi


J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kush i fiton zgjedhjet e pjesshme vendore të 6 marsit?×

Lajmi i fundit

John

Takimi i ‘sikletshëm’ virtual i Putinit dhe biznesmenëve italianë, mes tensioneve të perëndimit