U shtrua në spital, aktori i madh Mirush Kabashi: Tani jam më mirë

TIRANE-Aktori i madh Mirush Kabashi prej disa ditësh është shtruar në spital ku i është nënshtruar një ndërhyrje kirurgjikale, e cila ka dalë me sukses.

Në rrjetet sociale është postuar një foto, teksa aktori shfaqet i buzëqeshur në karrigen me rrota.

Në një prononcim për Report Tv, ai u shpreh se 'tashmë ndihem më mirë'.

Mirush Kabashi është një emër dhe kontribut i madh për artin dhe kulturën shqiptare me qindra role në kinematografi dhe teatër.

d.ba./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Një ditë afat për reformën zgjedhore, a mendoni se palët politike do vendosin në favor të qytetarëve?

Komento

Komente

 • Vloreee: 21/05/2020 06:08

  Te shkuara mak

  Përgjigju
 • Drita: 20/05/2020 18:09

  Te shkuara artist i madh

  Përgjigju
 • goni: 20/05/2020 17:17

  qofte me kaq..goni brescia

  Përgjigju
 • Erik: 20/05/2020 16:46

  Te shkuara!

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Dy fjalë, për ata që shkatërruan shtetin sa kishin pushtetin