U tha se do kandidohej nga opozita përballë Veliajt, reagon Imami Elvis Naçi:Do përpiqem ta bëj vendin më të begatë

Erion Veliaj dhe Elvis Naçi

Prej tre ditësh në mediat online ka qarkullua lajmi se opozita do të kandidonte përballë Erion Velisë, imamin Elvis Naçi si kryetar për Bashkinë e Tiranës.

Spekulimeve iu ka dhënë fund vetë Naçi, i cili ka reaguar duke thënë se nuk ka në plan të merret ndonjëherë me politikë deri në fund të jetës.

Mes të tjerash Naçi thotë se me mundësitë që ka, jashtë politikës do përpiqet të ndihmojë Shqipërinë për t’u bërë një vend më i mirë.

Reagimi i plotë:

Nuk jam marre ndonjehere me Politike dhe jam i vendosur te mos merrem deri ne diten e fundit te jetes, kam nje pasion dhe dashuri te madhe kur shpjegoj kush eshte Krijuesi i Gjithesise dhe sa kam mundesi do perpiqem gjithmone per ta bere Shqiptarine me te begate dhe me te bukur! Paqe dhe miresi uroj per njerezit e mire.

Elvis Naçi, Imam

 • Sondazhi i ditës:

  A jeni dakord me propozimin për dozë të tretë vaksine për personat mbi 60 vjeç?

Komento

Komente

 • Mami Fredit në Valle: 21/06/2018 09:48

  RESPEKTE ERJON VELISË për punën e mrekullueshme që ka bërë në Bashkinë e TIRANËS ! ERJON VELIAJ SUPER DJALË dhe PUNËTOR .

  Përgjigju
 • Taulanti: 21/06/2018 00:33

  Ma mire eshte ti japesh voten nje mjekercjapi sesa ti japesh voten nje perfaqesuesi te KRIMINELEVE bandeskriminalokorrupsinihashashitahirxhafaes

  Përgjigju
 • Ben Tironci: 20/06/2018 23:52

  Tirona eshte e qytetareve.Jo e shpellareve.Forca Lali Eri.

  Përgjigju
 • IMARTE DJALLI: 20/06/2018 19:30

  Ngrihen KETA cjeper dhe therrasin -:O EUROPE NA PRANO BRENDA .KUR JENI TE NJE MENDJE PSE MENDONI SE KA DISA ZOTER .NJE MUHAMET NJE BEKTASH DHE NJE JESUS .CILIN TE BESOJME .NJEHERE NE XHAMI PASTAJ NE KISHE ??ME CFARE PARASH NGRIHEN XHAMITE ?? ATY FILLON POLITICA TE PERDOR BESIMTARET PER VOTAT .MOS U U BEFTE REHAT SHPIRTI O HAJDUTA O MAFIOZA KRIMINELA KTRAHUR BERESISH .

  Përgjigju
  • @lopa: 20/06/2018 21:14

   Ja dhe laicisti-terr.orist i radhes,me librat e Enverit ne gji dhe kazmen ne dore gati per te kthyer bolshevizmin. T'u djegtë tastiera bashke me ekranin

 • Iliri: 20/06/2018 15:47

  Populli eshte bageti ndersa bariu eshte politikani qe i prine perpara popullit.Ne kemi Ish Kryeministrin Berisha tani Rama qe njelloj me ndihmen e religjionit sidomos islamizmit shfrytzojne e shfrytzojne popullin e mjer.

  Përgjigju
  • mua: 20/06/2018 22:58

   @Iliri... Koment i sakte Ilir...keto bageti duan vetem xhamija dhe te falen 5 here..nuk duan pune.

  • Hsjsk: 20/06/2018 21:15

   Kujt i plasi per mendimin tend o ordiner?

 • Elton Cani: 20/06/2018 12:21

  Te lumte o imam Elvis je safi mysliman se kjo nuk eshte politik e drejt si njera tjetra por jan vet dallaveraci nuk ben pjese myslimani i devotshme ke kta politikan masion

  Përgjigju
 • Cim tironci: 20/06/2018 11:49

  Ja jap voten Elvisit. Pa hezitim si une Jane dhe 10000 tironca te tjere

  Përgjigju
  • caracat: 20/06/2018 16:09

   Prandaj lali eri do rri dhe nja dy manatate te tjera, se shyqyr ska me shume se 10,000 tironca budallenj po jane 500,000 qe votojne.

 • Albani: 20/06/2018 11:23

  Thjeshte;nese kemi nje Zot ai eshte i gjithenjerezimit s' ka filozofi tjeter.Naco s mund vjene as te thembra e Erion Veliajt.Pas kumunizmit Ish Kryeministri Berisha e islamizon vendin tone dhe hoxhe e imam u shkolluan jashte vendit tone qe prishen rinine tone!

  Përgjigju
  • Hsjsk: 20/06/2018 16:05

   Ilacet me orar he te keqen,sidomos antikomunisticinen

 • Popull: 20/06/2018 11:17

  Nqs do hyje ne politike, do humbje cdo respekt te njerëzve, sepse mendja te con qe cdo gje qe ke ber per njerëzit ne nevoje e ke ber per favore te tua, qe nje dite te hyje ne politike. KESHILLE: MOS HYR NE POLITIKE.

  Përgjigju
 • tironci: 20/06/2018 10:59

  Hajde vllai jone se e ke ne xhep fitoren, si do mo njeri keto hajdute te shtirur, nqs e do tironen kandido pa fryke zoti do te ndihmoje

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Berisha i cilësoi shpifje dosjet për ‘Non Grata’, Kim e prerë: SHBA serioze në luftën me korrupsionin, me ju edhe përtej 30 viteve të ardhshme