U vra gjatë aksionit anti-kanabis, ky është nënkomisari që u ekzekutua në Lezhë

1632821343_saimirhoxha.jpg

Report Tv ka siguruar një foto të nënkomisarit Saimir Hoxha, i cili u vra ditën e sotme gjatë një aksioni të RENEA-s anti-kanabis në Lezhë. Nën komisari Saimir Hoxha, 45-vjeç, ka qenë me 4 kolegë të tij kur kanë ndaluar një automjet i cili dyshohet me targa të vjedhura dhe i kanë bërë me shenjë të ndalojnë. Ata kanë hasur menjëherë me të shtënat e armëve nga makina.  Autori Aldo Rama 21 vjeç ka qenë në makinë, jashtë banesës së tij. Autori ndodhej në masë arresti në shtëpi për drogë. 


Lajmi kryesor:

Kontrollet për kanabis, vritet në krye të detyrës nënkomisari në Lezhë! Autori qëllon veten me armë, pas 6 orësh kërkime nga RENEA! Policët qëlluan 9 herë drejt makinës së Aldi Ramës, ishte me 3 shokë, njëri ende në arrati (VIDEO)


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush Kushtetuta vetëm duhet ndryshuar apo duhet një e re?×

Lajmi i fundit

John

Serbia ndalon sportistët nga Kosova, i përgjigjet Kurti: Ta tregojë forcën në ring të boksit, jo në kufi