U vra me thikë nga shoku i tij, ja kush është viktima (FOTO)

Report Tv siguron foton e Arlind Pashës, 21-vjeçarit që u vra me thikë nga shoku i tij Fatjon Keta në qendër të qytetit të Bulqizës.


Lajmi kryesor:

Sherr në mes të Bulqizës/ 22-vjeçari vret shokun me thikë! Në mëngjes kishte dhunuar nënën dhe motrën (VIDEO)


Ora 11:39
FOTO/ Ky është i riu që u vra me thikë nga shoku i tij në Bulqizë

Viktima Arlind Pasha

1 / 9

Viktima Arlind Pasha

2 / 9

Viktima Arlind Pasha

3 / 9

Viktima Arlind Pasha

4 / 9

Viktima Arlind Pasha

5 / 9

Viktima Arlind Pasha

6 / 9

Postime të Arlind Pashës në rrjetet sociale

7 / 9

Postime të Arlind Pashës në rrjetet sociale

8 / 9

Postime të Arlind Pashës në rrjetet sociale

9 / 9
/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Presidenti i ri duhet të jetë i PS apo i opozitës?×

Lajmi i fundit

John

'Besoni tek ajo që ndjeni, pasioni po kthehet në lidhjen tuaj...' horoskopi për ditën e sotme