U vra nga ish-burri i vajzës, kush është Pjerin Përjaku që u ekzekutua në Lezhë së bashku me të birin

U vra nga ish-burri i vajzës, kush është Pjerin Përjaku që u ekzekutua në Lezhë së bashku me të birin

1661880669_Sequence03.00351211.Still055.jpg

Report Tv ka siguruar fotografitë e Pjerin dhe Gentjan Përjakut, babë e bir, dy viktimat e krimit në Lezhë. Ata u vranë një natë më parë nga Besnik Pjetri, i cili është ende në arrati.

Dy viktimat, të cilët kishin pak ditë që ishin kthyer nga Italia ku punonin prej 20 vitesh, do të përcillen për në banesën e fundit, në varrezat e fshatit Prull.

Sipas burimeve autori i ngjarjes Besnik Pjetri i cili ishte babai i dy vajzave ishte divorcuar, prej më shumë se 6 vitesh nga gruaja e tij dhe që prej asaj kohë kishte patur konflikte të vazhdueshme më ish-gruan dhe familjen e saj.


Lajmi kryesor:

Vrasja e dyfishtë në Lezhë, viktimat sapo ishin kthyer nga Italia! Ish-dhëndri i dënuar në Itali për dhunë, kishte 6 vite që ishte divorcuar nga gruaja


  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Largimi i shqiptarëve dhe sovraniteti patriotik!

Largimi i shqiptarëve dhe sovraniteti patriotik!