U vra nga vëllai, 58 vjeçarja jetonte në Gjermani, sa herë vinte kishte konflikte me të

1623014235_111.jpg

Diana Vukaj 58 vjeçe e cila është vrarë nga vëllai i saj në Shkodër, jetonte në Gjermani. Burime për Report Tv bëjnë me dije se sa herë që vinte ajo kishte konflikte me të vëllanë.


Lajmi kryesor:

Krimi në familje trondit Shkodrën, vëllai vret me armë zjarri motrën, e mbajti 3 ditë të vdekur në shtëpi! 58 vjeçarja u gjet në krevat, ishte kthyer nga Gjermania para 3 ditësh


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?×

Lajmi i fundit

John

Mori medaljen e artë në Lojërat Olimpike, Distria Krasniqi jehonë në mediat ndërkombëtare