Udhëtonte me biçikletë, kamioni përplas për vdekje 55-vjeçarin në autostradën Tiranë-Durrës

Foto ilustruese

Një 55-vjeçar që po udhëtonte më biçikletë ka humbur jetën si pasojë e përplasjes nga një kamion në autostradën Tiranë-Durrës.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 21:45, ku një kamion tip 'Man' kokë trajler që drejtohej nga 60-vjeçari H.S banues në Krujë, ka përplasur 'çiklistin' ku për pasojë ky i fundit ka humbur jetën .

Viktima ende nuk është identifikuar, ndërsa drejtuesi i kamionit është shoqëruar në Policinë e Durrësit.

 • Sondazhi i ditës:

  A ju duket i drejtë vendimi për hapjen e listave dhe ndalimin e koalicioneve parazgjedhore?

Komento

Komente

 • Aaaaa: 22/05/2019 07:55

  Me biqiklet në autostrad...???

  Përgjigju
 • Emigrati: 22/05/2019 07:40

  Ishalla se denojn shoferin e shkret Se cfaj ka shoferi nje person futet ne autostrad me biciklete ne cvend te botes ndodh apo keni par njerz me bicikleta ne autostrad

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Dëmet nga tërmeti në Durrës/ Merret vendimi! Do shemben 6 pallate në Sukth dhe një shtëpi private! Miratohet lista e përfituesve në Manëz