Ulërima në errësirë, dalin pamjet disa momente pasi shqiptari qëlloi për vdekje me thikë të riun në Selanik (VIDEO)

Ulërima në errësirë, dalin pamjet disa momente pasi shqiptari qëlloi për vdekje me thikë të riun në Selanik (VIDEO)

Ulërima dhe një grup çunash që vrapojnë për t'u futur në dy makinat pasi lanë të shtrirë dhe të mbuluar në gjak 19-vjeçarin, janë këto pamjet që kanë publikuar mediat greke disa momente pas vrasjes së të riut nga 23-vjeçari shqiptar.

Në video paraqitet momenti kur grupi i çunave të përhirë në ngjarjen kriminale, mundohet të "shpëtojnë" duke u futur në makinat e tyre dhe duke i dhënë gaz. Në njërën prej dy makinave u fut dhe "huligani mizor shqiptar" , siç e kanë quajtur mediat greke 23-vjeçarin që vrau me thikë të riun në Selanik.

Videoja është kapur nga ballkoni i një njeriu që jeton pranë vendin të ngjarjes.


Lajmi kryesor:

Shqiptari masakroi me thikë 19-vjeçarin grek! Ulërima në errësirë, dalin pamjet disa momente pasi qëlloi për vdekje të riun në Selanik (VIDEO)


J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Sherr në përfundim të ndeshjes! Lojtari i Tiranës valvit flamurin në mesin e fushës, ndërhyjnë ata të Partizanit (VIDEO)

Sherr në përfundim të ndeshjes! Lojtari i Tiranës valvit flamurin në mesin e fushës, ndërhyjnë ata të Partizanit (VIDEO)