Urdhri i princ Harry-it në publik i ngrin buzëqeshjen Meghan Markle (VIDEO)

Një dashuri mbretërore, e cila ishte krejtësisht si ajo që kishim parë në përralla.

Lidhja e Meghan Markle dhe princ Harry-it pushtoi mediat botërore dhe në pothuajse çdo dalje publike të tyre, studiuesit e gjuhës së trupit vinin në pah raportin e ngushtë që ata kanë me njëri-tjetrin.

Megjithatë, protokolli mbretëror është më i fortë se dashuria e tyre...një gabim i Meghan Markle, është korrigjuar me shpejtësi nga princ Harry, por mënyra e komunikimit nuk ka qenë dhe aq e duhura.

 

B.K./G.M./Shqiptarja.com
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket i drejtë vendimi për të bllokuar lejet e ndërtimit në zonat e prekura nga tërmeti?