'Uroj të digjet në ferr'/ Ish-mjeku i Michael Jackson publikon detaje të frikshme për babanë e këngëtarit

Këngëtari Michael Jackson

Ish-mjeku i Michael Jackson ka shokuar publikun dhe fansat e këngëtarit me deklaratën e tij më të fundit për të. Conrad Murray ka deklaruar se babai i këngëtarit e steriliozoi të birin për të parandaluar zhvillimin tek ai, në mënyrë që këngëtari të vazhdonte të kapte notat e larta.

Joe Jackson është babai më i keq që mund të ketë një fëmijë. Shpresoj që Joe Jackson të jetë duke u djegur në ferr.

Conrad Murray, mjeku i këngëtarit

Murray gjithashtu u shpreh se Jacksonit iu injektuan hormone kur ishte 12 vjeç në përpjekje për t’i kuruar aknet dhe për të ndaluar zërin e tij të thellohet. Mjeku personal i Jackson u dënua me dy vjet burg për vrasjen e pavullnetshme të ikonës së muzikës pop. 

Babai i yllit të popit, Joe Jackson u nda nga jeta disa javë më parë si pasojë e betejës së humbur me një sëmundje të rëndë.

  • Sondazhi i ditës:

    A e përballon ekonomia shqiptare një karantinë të dytë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Sot shi, por mësoni se si do të jetë moti për ditën e nesërme