Vajza e Clinton mbron djalin e
Trump: Lëreni të jetë fëmijë

Vajza e Clinton mbron djalin e<br />Trump: Lëreni të jetë fëmijë
Vajza e Hillary dhe Bill Clinton, Chelsea Clinton e di shumë mirë sesi është të jetosh në politikë sesa e vështirë mund të jetë për një fëmijë. 

E duke ditur ndjenja të tilla ajo vendos të mbroj djalin 10 vjecar të Trump, Barron duke kërkuar që ta lejojnë të jetë fëmijë.

Reagimi i 36 vjecares erdhi pasi shumë media e etiketuan Barron gjatë ceremonisë së përurimit të Trump.

“Barron Trump meriton të ketë mundësinë të jetë fëmijë, të jetojë si i tillë” shkruan ajo në tëitter.

Në fakt Chelsea është mike me vajzën e Trump Ivanka, por të dyja kanë pranuar se nuk kanë komunikuar që në kohën kur prindërit e tyre u përfshinë në fushatën presidenciale.

Redaksia Online
e.m/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Po bënin alpinizëm, rrëshqasin nga dëbora 4 alpinistë serb që po kalonin nga Valbona në Theth! Njëri transportohet drejt QSUT

Po bënin alpinizëm, rrëshqasin nga dëbora 4 alpinistë serb që po kalonin nga Valbona në Theth! Njëri transportohet drejt QSUT