Vajza e Ziver Veizit: Besojmë se SPAK-u do të rihapë dosjen (VIDEO)

Ana Veizi, vajza e Ziver Veizit shprehet se pavarësisht se kanë kaluar 9 vite ka ende besim se drejtësia të vendoset në vend. Pas homazhe në bulevard, ajo u shpreh se beson te SPAK-u. "Kemi besim ende te drejtësia, te reformat e reja, te SPAK-u se cështja do të rihapet dhe drejtësia nuk do të vonojë" tha ajo.  


Lajmi kryesor:

Sot 9 vite nga 21 Janari/ Familjarët e 4 viktimave homazhe në bulevard: Drejtësia e re, shpresa e fundit


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është gati Shqipëria për sezonin e ri turistik?×

Lajmi i fundit

John

Frrok Çupi: Dikush ka vjedhur kullën e sahatit