POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

'Vajza jote është e sëmurë...!' Xhensila Myrtezaj vërsulet ndaj komentuesit: Njeri psiqik, i ndyrë (FOTO)

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku janë prindër të një vajze. Ajka është gëzimi i parë i çiftit dhe të dy kanë preferuar ta mbajnë larg medias dhe rrjeteve sociale.

Xhensila është përfshirë në një debat të fortë pas komenti të shqmtuar që ka bërë nëj prej ndjekësve të saj.

‘Ajka e Xhensilës ishte me sindroma për ate nuk e bëjnë publike nëpër foto; shkruhet në koment.

Ligësia e këtij personi e ka nxjerrë Xhensilën nga natyra e saj paqësore dhe me të gjithë të drejtën e botës i është përgjigjur me fjalët e merituara këtij reagimi të shëmtuar.

‘Njeri i ndyrë, njeri pisqik. Vajza ime gëzon shëndet të plotë, e na gëzon çdo ditë. Është dritë dielli pa asnjë mangësi. Ta them unë pse nuk e nxjerr vajzën, është aq e pastër aq e kulluar sa që nuk duan ta bëjnë pis”, thuhet ndër të tjera në komentin e këngëtares.

A.P.
Komento

Komente

  • Jskakxndnd: 15/03/2019 16:03

    Dhe pavaresisht nga lutja e kesaj, e keni bere lajm. Sa cinike jeni.

    Përgjigju