Vajza, këngëtari juaj i preferuar sapo u martua. Fshehurazi!

Vajza, këngëtari juaj i preferuar sapo u martua. Fshehurazi!

Justin Bieber dhe modelja Hailey Baldwin

Justin Bieber është një këngëtar mjaft i preferuar e sidomos nga femrat. Të gjitha e adhurojnë për zërin e tij të ëmbël, edhe pse përsa i përket paraqitjes, Bieber ka ndryshuar krejtësisht në krahasim me atë çunakun që ishte në fillimet e tij. 

Mirëpo mesa duket ylli i hitit "Baby" qenka martuar krejtësisht në fshehtësi. Sipas mediave të huaja, 24-vjeçari i ka propozuar modeles Hailey Baldwin gjatë pushimeve të tyre në një resort në Bahamas.

(Justin Bieber dhe modelja Hailey Baldwin)

 Mësohet se këngëtari i ka kërkuar stafit të heqin telefonat para se t'i propozonte modeles. Lajmin e kanë konfirmuar edhe prindërit e tij me anë të postimeve të tyre. Babai i Bieber postoi një foto të të birit ku shkruante se është i emocionuar për kapitullin e ri të jetës së tij e ndërsa e ëma në një status në rrjetet ociale ka shorehur shumë dashuri. 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

'Kur të thotë gjermani aty hahet më mirë e ti shkon e gjen shqipet' Edhe Rama në Dortmund për ndeshjen Itali - Shqipëri

'Kur të thotë gjermani aty hahet më mirë e ti shkon e gjen shqipet' Edhe Rama në Dortmund për ndeshjen Itali - Shqipëri