Vajzës i humb portofoli, pasagjerët rrahin keq shoferin e autobusit pse mbylli dyert (VIDEO)

TIRANË- Një ngjarje e rëndë është regjistruar në autobusin Kombinat-Kinostudio, ku është dhunuar rëndë shoferi i mjetit.

Shkak është bërë vjedhja e portofolit të një prej udhëtareve. Vajza ka pa pikasur se i ishte marrë kuleta ka njoftuar fatorinon dhe shoferin. Ky i fundit ka mbyllur dyert, por kjo gjë ka shkaktuar irritim të pasagjerët e tjerë, ku një prej tyre ka dhunuar shoferin.

Shqiptarja.com ka videon ku shihet një prej pasagjerëve, identiteti i të cilit nuk dihet ende rreh me grushte shoferit, teksa disa të tjerë përpiqen që të shuajnë sherrin.

Vajza ka denoncuar në polici vjedhjen e kuletës, e ndërsa për ngjarjen e rëndë në autobus nuk ka asnjë të proceduar.

B.K./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Realizmi: 13/11/2019 11:55

  Dikur te rrifte fatorinoja dhe me bilet te ishe tani po ju kthejne kusuret.Fatorinot e xhaxhit me barseta flok palare bishtpellumbi dhe vulgare deri ke peshtyma qelbur qe ju ngelte ncepa buzesh.Hajdutin dikur e mernin me shpulla qe te gjithe ne autobus kur e kapnin tani te rref hajduti bir nona bir.

  Përgjigju
 • asi: 13/11/2019 09:29

  psikopatistan...

  Përgjigju
 • Labi: 13/11/2019 02:14

  Metropol

  Përgjigju
 • Fredi: 12/11/2019 22:10

  Shoferi mylli deren per me blloku hajdutin qe po e ref.

  Përgjigju
 • Ana: 12/11/2019 20:46

  Cfare kafshe!!!!!

  Përgjigju
 • Boti: 12/11/2019 20:15

  Po keta plehrat ku i kishin duart? Ah po si sna ka rene nje rast i tille ne se ia thosha une grushtat kur te shihte tavanin pingul. Shk*******e!

  Përgjigju
 • Taku: 12/11/2019 18:15

  Shoferi nuk ka faj ky plehra qe e dhunon duhet ta mendoje sotuaten po sikur te kishin vjedh motres ose gruas se vet portofolin do kishte leju njeri te hapte deren.

  Përgjigju
 • Sifi: 12/11/2019 17:25

  Dhunuesi i shoferit duhet denuar ne nenyren me ekstreme .Cfar faji ka shoferi kur respekton udhetaren qe ju vodhen oarat.Asnje tolerim per jete vandal oasi shoferi ushte ne krye te detyres

  Përgjigju
 • Emigrati: 12/11/2019 17:23

  Per fat te keq shpellaret e Shqiperise egzistojne akoma dhe zhvillimi i trurit te tyre ka ngelur ne epoken e gurit.....

  Përgjigju
 • Kafsha: 12/11/2019 17:22

  Pu pu pu njerez primitive, shtaze egersira

  Përgjigju
 • Thjesht: 12/11/2019 17:13

  Ai qe rreh Shoferin..,eshte Hajduti

  Përgjigju
  • Une: 12/11/2019 21:36

   E sakte

  • Troy: 12/11/2019 17:16

   ekzakt!

 • Shefqet Ferra: 12/11/2019 16:52

  Kapeni e futeni brenda, ca jan kto shimpaze te zbritur nga pylli. Duhet nje strukture e fshehte nga shteti, qe te tille persona, duhet ti zhduki, se dhe po i fute ne burg, prap do i mbash me te ngrene e te pire. Dhe kur te dali, prap si shimpaze do sillet, se nuk mbushin kta lloj tipi.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Si e vlerësoni vendimin e Partisë Socialiste evropiane për të përjashtuar Ilir Metën nga Kongresi pas aleancës me Berishën?×

Lajmi i fundit

Komuniteti Politik Europian, Rama nga Praga: Të bashkuarit, rruga e vetme për të kaluar këtë periudhë krize! Europa në prag të një lufte të mundshme të Tretë Botërore

Komuniteti Politik Europian, Rama nga Praga: Të bashkuarit, rruga e vetme për të kaluar këtë periudhë krize! Europa në prag të një lufte të mundshme të Tretë Botërore