Valbona Selimllari surprizohet nga fëmijët për ditëlindje, mësoni moshën e ish-Missit (FOTO)

Valbona Selimllari është një nga më të bukurat shqiptare. Ajo ka festuar ditëlindjen e saj të 47 dhe për çudinë e të gjithëve duket se vitet janë shumë dashamirëse me të. Sa më tepër kalon koha, Valbona bëhet edhe më e bukur.

Ish Miss Shqipëria është surprizuar nga fëmijët e saj me një kartolinë të bërë enkas nga ata.

‘Gëzuar ditëlindjen mami më e mirë, të duam’ shkruhet krah fotos të postuar nga Valbona.

/G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Aksidentet përgjakin rrugët, 73 ngjarje me 15 viktima në 13 ditë. A ka ardhur koha e hartimit të një strategjie nga specialistët për reduktimin e numrit të aksidenteve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Denaj në fasonerinë në Berat: 450 të punësuar, dy garancitë sovrane e transformuan në biznes prodhues