“Valsi i lumturisë” i Avni Mulës, në kitarë për mjekët nga Denis Bizhga (VIDEO)

Kitaristi Denis Bizhga nga shtëpia përmes kitarës së tij sjell tingujt e këngës “Valsi i Lumturisë” së Avni Mulës interpretuar nga Vaçe Zela për të gjitha bluzat e bardha, që këtë periudhë duhet ta kalojnë në shërbim të njerëzve dhe jo pranë familjarëve të tyre. Artisti u bën apel të gjithë qytetarëve që të ndjekin këshillat edhe të qëndrojnë në shtëpi


Lajmi kryesor:

'Sa bukur është të zgjohesh në mëngjes dhe të marrësh frymë', artistët: Duajeni jetën tuaj, kujdesuni për të! (VIDEO)


v.d./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se partitë politike do ta respektojnë kuotën gjinore, 30% gra në listat fituese të kandidatëve për deputetë?×

Lajmi i fundit

John

Mblidhet sot Kuvendi, çfarë pritet të diskutohet