‘Vazhdo të më gëzosh e unë do të kujdesem për ty’, Gaz Paja i shpreh dashurinë bashkëshortes

Gaz Paja dhe Ira Seferi

Aktori i humorit Gaz Paja i ka kushtuar bashkëshortes së tij Irës një dedikim shumë romantik ditën e sotme. A ka shprehur dashurinë e tij të madhe përmes disa vargjeve.

“Me gëzove kur te njoha. Me gëzove kur the- PO. Më gëzove kur solle Dard. Të lutem, Vazhdo të më gëzosh dhe unë do të kujdesem për ty”, ka shkruar Gazi.

Krahas vargjeve ai ka publikuar edhe fotot e tyre të dasmës që ndodhi një vit më parë.Ira Seferi bashkë me Gazin kanë edhe një djalë të quajtur Dard i cili lindi më 28 tetor të vitit të kaluar.

Postimi i Gazit

E.D./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të mbahen zgjedhjet parlamentare me lista të hapura?

Komento

Komente

 • Arku: 08/06/2020 13:04

  Keshtu i thuhet dashnores dhe jo gruas o Gazi.

  Përgjigju
 • Dum: 06/06/2020 03:49

  Kur u be romantik dhe ky dhjari

  Përgjigju
 • Maskilisti: 02/06/2020 19:52

  Po pse me ne 2020 grate kane nevoje per burrat qe te mbijetojne?

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Listat e hapura/ Emrat e Lulzim Bashës për zgjedhjet 2021