VD/ Me gomone nëpër rrugica
Novosela e paralizuar nga përmbytja

VD/ Me gomone nëpër rrugica<br />Novosela e paralizuar nga përmbytja<br>
Pas pamjeve me dron, tani edhe këto filmime të realizuara nga Report Tv me gomone në brendësi të rrugicave të Novoselës, tregojnë gjendjen dramatike të kësaj zone e cila ndodhet nën pushtetin absolut të ujit.

Rrugët dhe oborret e shtëpive janë të përmbytura, duke e bërë të pamundur lëvizjen dhe jetën normale në fshatin e madh pranë Vlorës.

s.k/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Reshje të dendura shiu në Maliq, stuhia rrëzon pemët pranë fshatit Pendavinj

Reshje të dendura shiu në Maliq, stuhia rrëzon pemët pranë fshatit Pendavinj