Veliaj dëmtohet në futboll, batuta me komentuesin tërheq vëmendje

Erion Veliaj

Gjatë një ndeshjeje futbolli, kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj është dëmtuar dhe për këtë i është dashur edhe një vizitë tek një fizioterapist. Por ajo që spikat është batuta epike e tij me një komentues. Ilvi Begolli është fizoterapisti që shkoi Veliaj, i cili hodhi edhe foton me të.

Ilvi Begolli (Mjeku): Kur kryetari vjen në Orthomed

Komentuesi: Ishalla bie nga shkallët kur të dalë nga klinika.

Erion Veliaj:S’ke fat lal sot shpëtova edhe pse eci si zdroms prej dëmtimit. Me gjasë dhe afatgjatë sa të kem fizioterapistin sportiv më të mirë në Tiranë

Komentet e Veliajt

  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Deputetja e PD takon Leka Zogun: Djalosh i hijshëm dhe i mençur! I dhemb shumë Atdheu! Me të kujtova gjyshin tim që ishte gardist i mbretit