Veliaj publikon foton: Hera e parë e Kajan në Butrint, e paharrueshme

Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj, bashkëshortja e tij Ajola Xoxa dhe djali i tyre Kajan të shtunën e kaluan në Butrint.

Veliaj ndau me ndjekësit në Instagram një foto me Kajan. Kajani ka hipur mbi shpatullat e babi Erionit dhe të dy shijojnë panoramën që ofron Butrinti.

E ndërsa poston foton, Veliaj shkruan se kjo herë e parë e Kajanit në Butrint do të jetë e paharrueshme.

“Ec kali ec! Hera e parë në Butrint, e paharrueshme!”, shkroi Veliaj.

Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja me Bashën, jeni pro apo kundër rikthimit të Sali Berishës në krye të PD-së?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Reciprociteti për targat, Basha: Kosova është sovrane, sa më shpejt ta kuptojë Beogradi aq më mirë do të jetë për Serbinë dhe rajonin